Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Białymstoku

informację dotyczącą aktualnej oferty Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2. Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.ppp2.eu

Specjalna Oferta dla dzieci i młodzieży:
Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży – zgłoszenia mailowe na adres osób prowadzących zajęcia.
Indywidualne konsultacje, wsparcie – zgłoszenia mailowe na adres osób prowadzących konsultacje.

Oferta działań z zakresu poradnictwa edukacyjno -zawodowego – zgłoszenia mailowe na adres osób prowadzących proponowane działania.

Dyżur telefoniczny – 85 879 77 71 – codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach:
13.30–15.30 – dyżur pedagoga
16.00–18.00 – dyżur psychologa

E-porady dla osób, które:

·                                 przeżywają różne dylematy życiowe;

·                                 odczuwają swój stan jako kryzys, zmęczenie, zniechęcenie;

·                                 czują, że potrzebują pomocy.

Jeśli macie Państwo wątpliwości, poszukujecie kontaktu ze specjalistą, nie wiecie jak pomóc sobie, dzieciom i bliskim – zapraszamy do kontaktu poprzez e – porady. Pytania, trudności, wątpliwości prosimy kierować na adres: porady@ppp2.eu. Po otrzymaniu wiadomości zostanie ona przekierowana do specjalisty, który zgodnie ze swoimi kwalifikacjami, odpowie na zgłaszane trudności czy wątpliwości. W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu rodzica.