POMAGAMY – całodobowa, bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów.

Od poniedziałku, 6 września tego roku działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i rodziców. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci, młodzież oraz rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych pedagogów, psychologów oraz prawników. Wsparcie można otrzymać także za pośrednictwem kontaktu mailowego pomagamy@1815.pl

Nowy numer telefonu został uruchomiony na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki:

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/800-800-605—ruszyla-calodobowa-bezplatna-infolinia-dla-dzieci-mlodziezy-rodzicow-i-pedagogow-pomagamy

Magdalena Sieprawska

p.o. dyrektora PS Nr 65