Dzień: 20 września 2021

Dzień przedszkolaka

Dzisiaj świętowaliśmy Dzień przedszkolaka. Były zagadki, wspólne tańce i dobra zabawa. Złożyliśmy przysięgę przedszkolaka oraz przeszliśmy korytarzami przedszkola śpiewając piosenkę “Życie przedszkolaka” A na podwieczorek słodkie co nieco.

Koło zainteresowań – Mali Badacze

We wrześniu swoją działalność rozpoczęło nowe koło zainteresowań MALI BADACZE – doświadczenia i eksperymenty w edukacji przedszkolnej.  Pierwsze zajęcia już za nami, wykonaliśmy na nich eksperyment „Chemiczne jo-jo”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie z małymi badaczami.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

W dniu 20 września obchodziliśmy “Dzień Przedszkolaka” Wesoło bawiliśmy się w swojej sali i na korytarzu przedszkola. Dzieci śpiewały piosenki o przedszkolu i grały na instrumentach  perkusyjnych. Dzieci bardzo lubią uczestniczyć w takich uroczystościach.

DZIEŃ KROPKI

Dnia 16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, pokonywania ograniczeń i umacniania wiary we własne siły. Poznana historia Vashti uświadomiła dzieciom, że każde z nich ma jakieś ukryte talenty i zdolności, które czekają na ich odkrycie.

WYSTAWA – DARY JESIENI

WYSTAWA – DARY JESIENI Nasze przedszkole zaprasza dzieci i Rodziców do udziału w tworzeniu wystawy jesiennej. Bardzo prosimy o przynoszenie wyjątkowych okazów przyrodniczych, np. warzywa, owoce itp. Dane okazy przynosimy do swoich grup do końca września.                                                        Dziękujemy

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka to ważna data.Nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata.Dzieci są ważne, każdy to powie.Z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.Więc wszystkim dzieciom małym i dużymżyczyć dziś chcemy długich podróży,spełnienia marzeń, cudownych wrażeń,mnóstwa radości i samych słodkości.Dyrektor Magdalena Sieprawska wraz z całą kadrą pedagogiczną.