Wizyta żołnierzy w przedszkolu

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości nasze przedszkole odwiedzili żołnierze z Jednostki Wojskowej w Białymstoku. Podczas spotkania z przedszkolakami żołnierze opowiadali o swojej służbie. Przywieźli ze sobą różne elementy wyposażenia każdego żołnierza, tj. śpiwór, maska przeciwgazowa, hełmy. Wielką atrakcją dla dzieci były pałeczki świecące w ciemności, położenie się do śpiwora, założenie maski przeciwgazowej oraz farbki do malowania twarzy, których używa się do zamaskowania. Ciekawscy zadawali żołnierzom pytania dotyczące ich służby. Na zakończenie wizyty wszystkie dzieci podziękowały naszym gościom za spotkanie oraz ciekawe opowieści.

My również serdecznie dziękujemy Panu Marcinowi, tacie Krzysia za przybycie i wkład włożony w edukację dzieci z naszego przedszkola.

Zapraszamy innych rodziców do współpracy. Warto zostać bohaterem dla swojego dziecka 🙂