– KOŁO MUZYCZNE “MAŁE PODLASIAKI” –

Koło muzyczne “Małe Podlasiaki” prowadzę w Przedszkolu Samorządowym od prawie 20 lat. Na zajęciach pod moim kierunkiem dzieci rozwijają własne zainteresowania, słuch muzyczny, poczucie rytmu.

Praca w zespole wpływa pozytywnie na budowanie więzi oraz prawidłowych postaw społecznych. Ważne jest, aby to przez muzykę poznawały tradycje, kulturę Podlasia wzbogaconą o muzykę, tańce także mniejszości narodowych zamieszkujących nasz region.

Mam nadzieję, że zajęcia w kole muzycznym uatrakcyjnią pobyt dziecka w przedszkolu. Chciałabym aby dzieci przez prezentację programu na uroczystościach dostrzegały efekty swoich wysiłków i czerpały z nich pozytywną motywację, satysfakcję.

Powodzenia! 🙂

Prowadząca koło muzyczne “Małe Podlasiaki”

mgr Elżbieta Cioch

__________________________________________________________

Dnia 25.11.2021r. odbyła się uroczystość 30-lecia Przedszkola i nadanie nazwy “Podlaskie Smyki”. Poniżej zdjęcia z prób i z dnia uroczystości .