Jubileusz 30-lecia przedszkola

25 listopada 2021 roku to dla nas bardzo wyjątkowa data! Właśnie tego dnia Przedszkole Samorządowe Nr 65 obchodziło swoje 30 urodziny! W trakcie obchodów placówce nadano nazwę „Podlaskie Smyki” oraz odsłonięto tablicę pamiątkową. Wszyscy się zaangażowaliśmy w organizację jubileuszu, aby tego dnia nasze przedszkole wyglądało uroczyście. O godz. 11.00 Pani Magdalena Sieprawska – dyrektor przedszkola zainaugurowała uroczystość i serdecznie powitała zaproszonych gości: Zastępcę Prezydenta Miasta Białystoku Rafała Rudnickiego, władze państwowe, samorządowe, duchowieństwo, dyrektorów placówek oświatowych , Radę Rodziców, nauczycieli i pracowników którzy przez 30 lat tworzyli wizerunek naszej placówki, absolwentów, oraz dzieci. Głównym punktem programu Jubileuszu 30-lecia istnienia Przedszkola Samorządowego Nr 65 była część artystyczna przygotowana przez nauczycielki, w której swoje popisy taneczne i wokalne prezentowały dzieci z zespołu „Małe Podlasiaki”. Na Jubileuszu pojawiła się absolwentka Lilianna Popko, która zaśpiewała piosenkę Marka Grechuty „Dni, których jeszcze nie znamy”. Wszyscy byli zachwyceni częścią artystyczną i występami dzieci. Podczas przemówień składali gratulacje na ręce Pani Dyrektor, życząc nam kolejnych tak owocnych lat! Po części głównej uroczystości wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, podczas którego nie mogło zabraknąć podlaskich specjałów podlaskiej kuchni i urodzinowego tortu. To był dzień pełen pozytywnych emocji.

Dziękujemy wszystkim dzieciom, które wykonały przepiękne pocztówki urodzinowe z okazji 30 urodzin przedszkola.

O naszym jubileuszu można przeczytać także tutaj:

https://www.bialystok.pl/pl/wiadomosci/aktualnosci/jubileusz-przedszkola-nr-65.html