MAGICZNY CZAS – WIGILIA

W piątek – 17 grudnia w naszym przedszkolu panowała wyjątkowa i świąteczna atmosfera. Wszystkie dzieci przyszły odświętnie ubrane. Jak co roku najstarsze przedszkolaki przygotowały jasełka. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci oraz bożonarodzeniowa dekoracja sali. Przedstawienie w wykonaniu naszych fantastycznych aktorów było wyjątkowe, pełne emocji i wzruszeń! Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki. Na koniec nasza Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia i zaprosiła na wigilijny poczęstunek, który przygotowały nasze kochane Panie z kuchni. W tym dniu wszyscy poczuli magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.