Grupa VI

mgr Katarzyna Bursa

mgr Agnieszka Stańczuk

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W dniu 26 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia wszystkie dzieci zostały zaproszone do zabawy w misiowej krainie. Poznały historię powstania pluszowego misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach oraz wzięły udział w seansie Starego Kina. Dzień był pełen atrakcji i niespodzianek.

Urodziny Krzysia

Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki bo dziś są Twoje urodzinki. Krzysiu jeszcze raz 100 lat!

POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

11 LISTOPAD

Dzieci z grupy VI to Mali Patrioci, którzy uroczyście obchodzili Święto Niepodległości. Z tej okazji nauczyły się Hymnu Polski oraz innych pieśni patriotycznych, które zostały odśpiewane na apelu upamiętniającym odzyskanie niepodległości przez Polskę.

KOLEJNA WIZYTA W KSIĄŻNICY PODLASKIEJ

Podczas kolejnej wizyty w Książnicy Podlaskiej mieliśmy przyjemność uczestniczenia w spotkaniu autorskim z pisarką dziecięcą, autorką wielu książek o uwielbianej przez czytelników Basi, Panią Zofią Stanecką. Podczas spotkania Pani Zofia opowiedziała dzieciom jak wygląda praca pisarza oraz skąd się biorą pomysły na napisanie nowych książek. Autorka przybliżyła również przedszkolakom jak powstaje książka i jak wiele […]

Urodziny Ady

Każdego roku o tej samej porze, każdy Ci życzy co tylko może. My korzystając z tej sposobności życzymy Ci szczęścia i wiele radości.

W naszej grupie nie ma czasu na nudę.

Nasze przedszkolaki nigdy się nie nudzą. Czas spędzony w przedszkolu wypełniony jest wieloma ciekawymi zajęciami. Poniżej fotorelacja z malowania akwarelami oraz próby generalnej przed apelem z okazji 11 Listopada.

Wizyta żołnierzy w przedszkolu

Z okazji zbliżającego się Święta Niepodległości nasze przedszkole odwiedzili żołnierze z Jednostki Wojskowej w Białymstoku. Podczas spotkania z przedszkolakami żołnierze opowiadali o swojej służbie. Przywieźli ze sobą różne elementy wyposażenia każdego żołnierza, tj. śpiwór, maska przeciwgazowa, hełmy. Wielką atrakcją dla dzieci były pałeczki świecące w ciemności, położenie się do śpiwora, założenie maski przeciwgazowej oraz farbki […]

Urodziny Mai

Z okazji urodzin składamy Ci życzenia. Wielu przygód niebywałych, uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepzego. Sto lat!!!

Urodziny Hani

Wszystko co piękne i wymarzone niech w Twym życiu będzie spełnione. Niech życie słodko płynie, a wszystko co złe niech szybko minie. Haniu – jeszcze raz 100 lat i wszystkiego naj…