Grupa VI

mgr Katarzyna Bursa

mgr Agnieszka Stańczuk

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

Liście się złocą w całym lesie, to znak właśnie, że już jesień. Lasem, łąką ,polem chodzi ze złocistym parasolem.

Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka świętowała również Grupa VI. W tym dniu były wspólne tańce i zabawy, a radość i śmiech świadczył o dobrej zabawie. Na zakończenie dzieci otrzymały medale oraz czekał na nie pyszny podwieczorek.

DZIEŃ KROPKI

Dnia 16 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, pokonywania ograniczeń i umacniania wiary we własne siły. Poznana historia Vashti uświadomiła dzieciom, że każde z nich ma jakieś ukryte talenty i zdolności, które czekają na ich odkrycie.

Spotkanie z alpakami.

Podczas spotkania z Alpakami z Różanej Zagrody uśmiech ciągle gościł na twarzach dzieci co oznacz, że były zachwycone tymi zwierzętami. Czułościom nie było końca. Po spotkaniu z alpakami dzieci stworzyły piękne portrety, do których wykorzystały miękką wełnę.

Urodziny Michała

W dniu tak pięknym i wspaniałym, życzymy Ci sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, 100 lat życia i radości. Wszystkiego naj… Michałku :*

Czysty Białystok - udział w akcji.

Grupa VI włączyła się do akcji Czysty Białystok porządkując teren wokół swojego przedszkola. Budowanie świadomości proekologicznej oraz podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska jest naszym celem.

Witamy w Grupie VI